Zdjęcia kompozycyjne

Pokazujemy produkty w korzystnym świetle. W naszych kadrach wszystko dobrze się ułoży!

Zdjęcia zrealizowane w naszym Studio

Zdjęcia kompozycyjne

Sprawdź cennik naszych usług

Zdjęcia kompozycji w naszym studio

Kiedy jeden produkt na zdjęciu to za mało, tworzymy zdjęcia kompozycyjne, które opierają się o skonstruowanie odpowiedniego kadru zawierającego wiele powiązanych ze sobą przedmiotów. Potrafimy zaopiekować się wizualnie każdym asortymentem, podejmujemy wyzwania i wykonujemy zdjęcia, które na dobre zagoszczą w sklepach internetowych każdej kategorii. Kluczem do sukcesu jest nasze odpowiednie podejście do przygotowania sesji fotograficznej. Nad wszystkim pracuje grono profesjonalnych fotografów i grafików odpowiedzialnych za Państwa satysfakcję z naszej współpracy. 

Zestawienie kilku produktów w przemyślanej aranżacji

Samo ujęcie kilku produktów na jednym kadrze to nie wszystko. Odpowiednia aranżacja wymaga od nas zachowania wszelkich zasad estetyki i zaplanowania ścieżki, po której podąża wzrok odbiorcy, wyłapując pożądane detale i elementy funkcjonalności każdego produktu. Zdjęcia kompozycji w naszym portfolio składają się również na zdjęcia żywności, których smak i zapach ciężko przekazać przy pomocy amatorskiej fotografii. Nasze studio stosuje techniki prezentacji artykułów spożywczych, pozwalające na rozbudzenie zmysłów konsumenta poprzez zachowanie odpowiedniej prezentacji kluczowych detali oddziaływujących na zmysły odbiorców.

Perfekcyjne oddanie klimatu każdej marki

Tworzenie wyjątkowych aranżacji towarzyszy nam od 2012 roku, kiedy to rozpoczęliśmy budowanie pozytywnych relacji z Naszymi Klientami. Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam na dokładne przeanalizowanie funkcjonowania sprzedaży w wielu firmach i dzięki temu potrafimy idealnie oddać charakterystykę oraz klimat każdej marki poprzez profesjonalne zdjęcia kompozycji. Podczas pracy z przedsiębiorstwami różnych branż doskonalimy podkreślanie odpowiednich detali oraz sposób na sugestywne przedstawienie największych atutów danego produktu. 

Wyceń zdjęcia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Wygeneruj cennik dla swoich zdjęć

Cennik otrzymasz na swój e-mail