Nasi Klienci

Dominika Garnek
Solaris
Solaris Logo
Współpraca z panem Piotrem z firmy fp360.pl zawsze przebiega wzorowo. Zdjęcia wykonane są profesjonalne i na umówiony termin. Atutem jest też fachowe doradztwo oraz przemiła obsługa. Firma godna polecenia
Lidia Oktaba
Mamabaja
Mamabaja logo
Wielokrotna, zawsze bardzo zadowalająca współpraca. Dbanie o szczegóły, cierpliwość do wymagań zleceniodawcy i dynamiczny kontakt – dzięki czemu tematy szybko i sprawnie są finalizowane. W efekcie otrzymywałam zawsze świetne zdjęcia, które bardzo szybko mogły na siebie zarabiać. Na pewno wrócę!
Paulina Figas
Appunite
appunite
W firmie fp360.pl cenimy podejście do współpracy z klientem. Rozpoznanie i ustalenie potrzeb klienta, zaproponowanie ciekawych możliwości wykonania sesji zdjęciowych, pełna mobilność, profesjonalny sprzęt oraz kompetencje Pana Piotra czy współpracującej z nami również Pani Patrycji świadczą o bardzo wysokim poziomie obsługi klienta. Z miłą chęcią współpracujemy do dziś.
Dawid Pachura
K.K.S Lech
KKS Lech Poznań
Pana Piotra cechuje profesjonalizm zauważalny w każdym aspekcie współpracy. Zaczynając już od pierwszego spotkania i pomocy w ustaleniu koncepcji na sesję zdjęciową, poprzez przeprowadzanie scoutingu możliwych lokalizacji jej zrealizowania, aż wreszcie po przeprowadzenie samej sesji. Kontakt z Panem Piotrem jest wzorowy, terminy elastyczne, a tempo wykonania pracy zgodne z ustalonymi wcześniej terminami. Serdecznie polecam fp360.pl jako rzetelnego kontrahenta!
Marek Skorwider
Best4cats.eu
best4cats
Firma fp360.pl zrealizowała na nasze potrzeby, profesjonalne, także obrotowe, zdjęcia do naszego sklepu  www.best4cats.shop oraz opracowała grafikę na nasz samochód firmowy – będący też wizytówką naszej marki. Wszyscy pracujący nad naszymi projektami to osoby pełne zaangażowania, dynamiczne, ale przede wszystkim profesjonalnie podchodzące do problemów fotograficznych i ich rozwiązań, z ogromną dozą inwencji własnej. fp360.pl – to nie firma wykonująca tylko powierzoną usługę. To zespół realizatorów, którzy wykazują cierpliwość, wyrozumiałość i wnoszą w trakcie realizacji nowe idee – aby efekt końcowy był jak najlepszy, a nawet zaskakujący swoim rozwiązaniem. Super!
Maciej Zachciał
Atmos
atmos akcesoria
Współpraca z fp360.pl to czysta przyjemność. Realizowaliśmy sesję zdjęć produktowych ( również 360°) w studiu oraz sesję zdjęć w naszej fabryce. Całość wypadła rewelacyjnie dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu Pana Piotra. Będziemy oczywiście nadal korzystać z Jego usług.
Beata Gorzelana
Digital - Center Sp. z o.o.
digital center
Współpraca z fp360.pl przebiegła bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Ogromna wiedza Pana Piotra i szeroki wachlarz możliwości, przełożyły się na fachowo wykonaną usługę. W przyszłości z pewnością będziemy jeszcze korzystać w oferty firmy.
Piotr Malik
ATMAR ODZIEŻ SPECJALISTYCZNA
atmar
Profesjonalizm, zaangażowanie oraz kreatywność to cechy wymagane w fotografii produktowej. Tych cech oraz 100% zrozumienia potrzeb klientów możemy spodziewać się po firmie fp360.pl! Polecam!
Anna Jastrzębska
Hawky
hawky
Współpracę ze studiem fotograficznym fp360.pl oceniam na bardzo wysokim poziomie. Do najważniejszych wyróżników zaliczam: 1. Prawdziwą chęć pomocy i wspólne poszukiwanie rozwiązania problemu klienta (a nie tylko wykonanie usługi) 2. Wysoki poziom wykonywanych usług (profesjonalizm i świetne zdjęcia typu Duch) 3. Terminowość i elastyczność w działaniu (umiejętność dopasowania się do potrzeb klienta) 4. Obsługa klienta na wysokim poziomie (indywidualne podejście, poza tym zawsze można liczyć na kawę :) 5. Świetny stosunek ceny do jakości! Szczerze Polecam!
Maciej Rec
Air Liquide
air liquide
Świetny i bezproblemowy kontakt. Szybka realizacja i rewelacyjne efekty końcowe. Wszytko na najwyższym poziomie, zdecydowanie polecam.
Paulina Noske
Tulplast
Tulplast
Z przyjemnością wystawiamy referencje dla Pana Piotra Stańczyka, który był wykonawcą zdjęć produktowych i zdjęć 360° w firmie Tulplast. Sesja zdjęciowa została przygotowana sprawnie, a nasze sugestie były szybko wdrażane. Podstawą kontaktów z Panem Piotrem jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę. Usługi świadczone są terminowo z zachowaniem należytej staranności wykonania usługi. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i uważamy, że wybraliśmy właściwego wykonawcę zdjęć produktowych.
Paweł Czaiński
bubaland.pl
bubaland
Mamy w ofercie wymagające produkty dziecięce. Robiłem już zdjęcia u dwóch fotografów, ale dopiero w fp360.pl znalazłem rozsądne połączenie ceny i jakości. Szczerze polecam wymagającym!
Agata Różańska
Brenderup Sp. z o.o.
brenderup
fp360.pl to nie tylko profesjonalizm na najwyższym poziomie, ale również bardzo elastyczne i indywidualne podejście do klienta. Nie wszystkie produkty z którymi się pracuje są łatwymi „modelami”, jednak sztuką jest mimo wszystko sobie z nimi poradzić – Piotr Stańczyk poradził sobie z nimi wzorowo zarówno podczas sesji lokalnej jak i zagranicznej. Serdecznie polecamy!
Magda Brzozowska-Walczak​
20inlove.pl​
20inlove
Bardzo cenimy sobie tego rodzaju współpracę – solidna, kompetentna, godna polecenia firma. Fotografie są zawsze wykonane na wysokim poziomie, z pełną starannością i dbałością o detale.
Jarek Kóska​
Kopertomat.pl​
kopertomat.pl
Miałem ogromną przyjemność skorzystać z usług firmy fp360.pl. Profesjonalna, miła i szybka obsługa. Kontakt i współpracę z oceniam wzorowo. Szczerze polecam każdemu kto szuka firmy w celu wykonania zdjęć produktowych do sklepu czy stron internetowych. Pozdrawiam, Jarek Kóska, Kopertomat.pl.

Firmy, dla których pracowaliśmy

Współpraca ze studiem Piotra Stańczyka przebiegała rewelacyjnie, wykonaliśmy około 20 fotografii obrotowych – 360stopni, które zostały wykorzystane w moim projekcie doktoratu pt. Center for Living Things. Było to zlecenie niestandardowe, gdyż fotografowaliśmy produkty porośnięte różnymi gatunkami roślin i mchów, znalezione na dzikich wysypiskach, z tego względu trzeba było być bardzo dokładnym i ostrożnym aby nie uszkodzić fotografowanych obiektów, z czym Pan Piotr poradził sobie znakomicie. Udało się wszystkie przedmioty oświetlić w równomierny sposób, pomimo ich różnorodnych gabarytów dzięki czemu na stronie wszystko wygląda estetycznie. Ze współpracy można wywnioskować, że studio Piotra Stańczyka nie boi się niestandardowych zleceń i jest w stanie indywidualnie podejść do każdego klienta bez względu na to czy jest to duża firma czy indywidualny projekt artystyczny

Diana Lelonek

Center for Living Things

center for living