Pozostałe usługi

Zdjęcia w hali produkcyjnej, sesje biznesowe, fotoreportaże z eventów. Fotografia motoryzacyjna, wnętrz, krajobrazu… Możemy jeszcze więcej!

Zdjęcia zrealizowane w naszym Studio

Sprawdź cennik naszych usług

Fotografia eventowa w fp360.pl

Tam, gdzie kończy się fotografia produktowa, zaczyna się opowieść o ludziach i ich pasjach w postaci sesji eventowych. Odpowiednie i indywidualne podejście do zleceń tego typu pozwala nam przedstawiać ważne wydarzenia w sposób naturalny i pełen emocji. Priorytetem staje się wtedy wręcz dziennikarska dyskrecja w działaniu naszego zespołu. Korzystając z sesji eventowych otrzymują Państwo zespół profesjonalnych fotografów, potrafiących skompletować serię unikatowych kadrów w piękną opowieść o rozwoju pasji i biznesu. Do naszych usług zaliczają się także sesje procesów produkcyjnych, które potrafią w unikatowy sposób pokazać firmę od podszewki. 

Sesje biznesowe dla wymagających

Nasze studio zajmuje się fotografią dokumentową, gdzie wykonujemy również zdjęcia do portali społecznościowych i CV. Jednak czasami to za mało i kiedy w naszych progach staje wymagający Klient, wychodzimy mu naprzeciw z ofertą jaką stanowią sesje biznesowe. Korzystając z tej usługi wynajmujesz nasze studio fotograficzne w Poznaniu razem z zespołem fotografów, którzy pozostają do Twojej dyspozycji przez godzinę, podczas której przeprowadzamy profesjonalną i niepowtarzalną sesję fotograficzną. Dostosujemy się w pełni do wymagań i spostrzeżeń, potrafimy być elastyczni w działaniu i precyzyjni w ostatecznym szlifie graficznym, który podkreśli całość naszej pracy. 

Lookbook dla sklepów internetowych

Sesje z modelkami to najczęstszy widok, jeśli śledzimy ścieżkę rozwoju branży fashion w internecie. Istotą sesji lookbook jest przekazanie emocji, które odbiorca w łatwy sposób może powiązać z reklamowanymi produktami i marką. Nasze studio fotograficzne w Poznaniu posiada bogate zaplecze dające wiele możliwości pod względem odpowiedniego dopasowania tła i modelowania światłem. Jeśli zdjęcia flatlay lub duch to ciągle za mało – zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług, jakimi są profesjonalne sesje z modelkami w studio fp360. Fotografujemy z pasją i potrafimy zatroszczyć się o komfort Naszych Klientów oferując elastyczne oferty dla większych i mniejszych firm odzieżowych.

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wyceń zdjęcia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wygeneruj cennik dla swoich zdjęć

Cennik otrzymasz na swój e-mail