Zdjęcia obrotowe 360°

Pokaż produkt z każdej strony i zmniejsz ryzyko zwrotów.
Pojedyncze zdjęcie z prezentacji wykorzystasz jak typowy packshot.

Zdjęcia 360° zrealizowane w naszym Studio

Sprawdź cennik naszych usług

Retro alarm clock on yellow color background

Zdjęcia obrotowe 360 a liczba zwrotów

Prawie 33% produktów wraca po zakupie do sklepu internetowego. Zminimalizowanie liczby zwrotów to prosty sposób na zwiększenie ROI. Zdjęcia obrotowe 360° pozwalają klientowi upewnić się co kupuje, a także, że to co dobrze wygląda od frontu, jest tak samo dobre z tyłu. Dzięki fotografii 360° istnieje mniejsze ryzyko, że gdy otrzyma on przesyłkę, będzie rozczarowany. Sklep Fathead zaobserwował spadek liczby zwrotów o 50%, gdy zaczął stosować obrazowanie 3D do prezentowania nowej serii produktów.

Business growth concept. Financial report with graphs and arrow.

Zdjęcia 360° zwiększają konwersję nawet o 13%

Internet Retailer Magazine w opublikowanym badaniu wykazało, że wdrożenie zdjęć 360° na stronach eCommerce zwiększyło konwersje o 13%. Wyobraź sobie taki wzrost w swoim sklepie! Całą informację na temat badań dotyczących fotografii obrotowej 360° znajdziesz tutaj.

Arrows being launched, success and growth concepts, original 3d rendering

A na niektórych stronach nawet do 40%!

DueMaternity.com odnotowało 27% wzrost konwersji w przypadku zastosowania zdjęć 360° w porównaniu do zdjęć standardowych. Golfsmith.com wykazało 10-40% wzrostu konwersji, w zależności od kategorii produktu. Te badania mają jednak już ponad 3 lata, a zatem w dobie szybkich zmian potencjał fotografii 360° mógł ulec znacznemu podwyższeniu.

Zdjęcia obrotowe 360 stopni jako potężne narzędzie marketingowe

Dzisiejsze realia sprzedaży internetowej opierają się na jak najlepszej i innowacyjnej metodzie prezentowania walorów wizualnych produktów. Specjalnością naszego studio są zdjęcia obrotowe 360, które idealnie wpasowują się w rynek przesycony klasycznymi, dwuwymiarowymi fotografiami i potrafią wprowadzić powiew świeżości w asortymencie każdego szanującego się sprzedawcy. Proces powstawania tego typu fotografii polega na wykonaniu serii zdjęć produktu w trakcie ruchu na platformie obrotowej i połączeniu ich w efektowną prezentację dającą możliwość obejrzenia produktów z każdej strony. Wachlarz możliwości jakie dają zdjęcia obrotowe 360 stopni jest bardzo szeroki, potrafimy zadbać o wyjątkowe fotografie butów i okularów, aż po przedmioty wielkogabarytowe jak meble i wyposażenie sanitarne.

Prezentacja obrotowa dla sklepów internetowych

Problem współczesnej sprzedaży internetowej stanowią zwroty towaru, które nie spełniły oczekiwań Klienta. Rozwiązaniem tego  problemu jest fotografia obrotowa, która oferuje najlepszy możliwy sposób na przekazanie konsumentowi wszystkich możliwych informacji na temat danego produktu, które może uzyskać przeglądając stronę internetową. Tego typu prezentacje zapisujemy oraz przekazujemy w formatach przyjaznych dla środowiska internetowego, czyli GIF, HTML5 lub MP4. Znajdą one swoje zastosowanie zarówno w zakładce sprzedawanego produktu, jak i na stronie głównej w postaci przyciągającej oko i responsywnej grafiki. Doświadczenie w pracy przy zdjęciach obrotowych zaowocowało bogatą bazą zadowolonych klientów oraz zróżnicowanym portfolio, które składa się fotografii produktów każdej kategorii.

Wiele ujęć, jedno zdjęcie

Wśród naszych usług oferta zdjęć obrotowych daje elastyczne możliwości dla każdego budżetu, od małych do dużych przedsiębiorstw, gdzie strategia marketingowa stanowi kluczową rolę w rozwoju firmy. Elastyczność ta polega na kilku wariantach ilości klatek, z której może składać się prezentacja obrotowa. Nasz oferta składa się z wariantów 24, 36 oraz 72 zdjęć w obrocie, które poza samą prezentacją przekazujemy w formie wysokiej jakości zdjęć produktowych. Opłacalność inwestycji w tego typu ofertę jest zatem bardzo duża, ponieważ w cenie jednej prezentacji dostarczamy kilkadziesiąt zdjęć produktu w wielu ujęciach! Dla zapoznania się z efektami jakie dają zdjęcia obrotowe 360 stopni polecamy zamówienie darmowych zdjęć próbnych, które wykonujemy bez żadnych opłat i zobowiązań.

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wyceń zdjęcia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wygeneruj cennik dla swoich zdjęć

Cennik otrzymasz na swój e-mail