ZDJĘCIA Obrotowe ARTYKUŁÓW DLA DZIECI

Zdjęcia obrotowe

Rodzice muszą mieć oczy dookoła głowy.
Daj im odpocząć i sam zakręć produkty!

Zdjęcia obrotowe artykułów dla dzieci zrealizowane w naszym Studio

Sprawdź cennik naszych usług

Retro alarm clock on yellow color background

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

Klienci podświadomie oceniają ofertę sklepu internetowego na podstawie jego walorów wizualnych, a w szczególności na podstawie zdjęć produktów. Decyzja zakupowa podejmowana jest średnio w 2,5 sekundy, a to za mało żeby czytać opisy. Dlatego kluczem do wysokiej sprzedaży są dobre zdjęcia produktowe.

Business growth concept. Financial report with graphs and arrow.

2% wzrostu konwersji na każde profesjonalne zdjęcie produktowe

To, jak jest prezentowany dany produkt, a więc jak jest on fotografowany, ma ogromne znaczenie. Jak wynika z danych e-Bay, jedna profesjonalna fotografia (np. packshot czy zdjęcie typu duch), zwiększa szanse sprzedaży o 2%. Jeśli zdjęć jest więcej – chodzi np. o wiele ujęć danego produktu – sprzedaż może być nawet o połowę większa (dane za seowordpress.pl)

Arrows being launched, success and growth concepts, original 3d rendering

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

W 2014 Bright North, dostawca technologii zbierania danych ogłosił, że wysokiej jakości zdjęcia produktowe zwiększają konwersję 3x w stosunku do zdjęć wykonanych przez amatorów lub fotografów którzy nie specjalizują się w tego typu zdjęciach. Więcej o tych badaniach możesz przeczytać tutaj

Zdjęcia obrotowe artykułów dla dzieci

Kiedy realizujemy zdjęcia produktowe, szczególnie istotne jest dla nas zrozumienie, kto będzie je oglądał — kim są Twoi klienci oraz jakie są ich potrzeby. W przypadku artykułów dla dzieci są to rodzice. Celem jest więc nie tylko odpowiednie zaprezentowanie produktu, ale także zapewnienie o jego funkcjonalności oraz bezpieczeństwie. Liczy się każdy detal. Dlatego realizujemy zdjęcia 360 artykułów dla dzieci, które pozwalają dokładnie obejrzeć sfotografowaną rzecz z każdej strony.

Zamykamy w kadrze produkty każdej wielkości

Niezależnie od tego, czy chodzi o niewielką zabawkę, czy pokaźnych rozmiarów wózek — sprawimy, że wszystkie szczegóły będą widoczne w najwyższej jakości. Przed rozpoczęciem sesji produkt zostanie starannie przygotowany. Odpowiednio dobrane oświetlenie sprawi natomiast, że detale będą dobrze widoczne, a kolory zgodne z rzeczywistością. Dzięki temu wykonywane przez nas zdjęcia 360 artykułów dla dzieci pomagają podjąć decyzję zakupową opartą na realnym wyglądzie produktu i tym samym zmniejszyć ryzyko zwrotów.

Poznaj różne perspektywy, czyli co jest przewagą fotografii 360 stopni?

Dlaczego fotografia 360? Zdjęcia obrotowe artykułów dla dzieci pozwalają zaprezentować pełną wizualizację produktu wraz z jego ruchomymi funkcjami, np. składanie się daszku w wózku. Możliwość obracania i przybliżania najbardziej schowanych elementów przekłada się zaś na większe poczucie transparentności — kluczowego budulca zaufania.

Wybierz zdjęcia 360 artykułów dla dzieci i zaskocz swojego klienta nową, szerszą perspektywą!

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wyceń zdjęcia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wygeneruj cennik dla swoich zdjęć

Cennik otrzymasz na swój e-mail