ZDJĘCIA Obrotowe SPRZĘTU MEDYCZNEGO I FARMACEUTYKÓW

Zdjęcia obrotowe

Jesteśmy dumni z naszej aptekarskiej dokładności w fotografowaniu farmaceutyków i sprzętu medycznego.
Tak w fotografii jak w dbaniu o zdrowie – nie powinieneś godzić się na mniej niż doskonałość.

Zdjęcia obrotowe farmecutyków i sprzętu medycznego zrealizowane w naszym Studio

Sprawdź cennik naszych usług

Retro alarm clock on yellow color background

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

Klienci podświadomie oceniają ofertę sklepu internetowego na podstawie jego walorów wizualnych, a w szczególności na podstawie zdjęć produktów. Decyzja zakupowa podejmowana jest średnio w 2,5 sekundy, a to za mało żeby czytać opisy. Dlatego kluczem do wysokiej sprzedaży są dobre zdjęcia produktowe.

Business growth concept. Financial report with graphs and arrow.

2% wzrostu konwersji na każde profesjonalne zdjęcie produktowe

To, jak jest prezentowany dany produkt, a więc jak jest on fotografowany, ma ogromne znaczenie. Jak wynika z danych e-Bay, jedna profesjonalna fotografia (np. packshot czy zdjęcie typu duch), zwiększa szanse sprzedaży o 2%. Jeśli zdjęć jest więcej – chodzi np. o wiele ujęć danego produktu – sprzedaż może być nawet o połowę większa (dane za seowordpress.pl)

Arrows being launched, success and growth concepts, original 3d rendering

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

W 2014 Bright North, dostawca technologii zbierania danych ogłosił, że wysokiej jakości zdjęcia produktowe zwiększają konwersję 3x w stosunku do zdjęć wykonanych przez amatorów lub fotografów którzy nie specjalizują się w tego typu zdjęciach. Więcej o tych badaniach możesz przeczytać tutaj

Zdjęcia obrotowe farmaceutyków i sprzętu medycznego

W branży farmaceutycznej oraz medycznej najważniejsze jest zaufanie. Zdajemy sobie sprawę, że składają się na nie również, a może nawet przede wszystkim, profesjonalne zdjęcia produktowe. Umieszczone w sklepie internetowym ujęcia są dla klienta jedyną okazję, aby zobaczyć, jak wygląda dana rzecz. Mają ogromny wpływ na decyzję zakupową. Dlatego wykonujemy zdjęcia obrotowe farmaceutyków i sprzętu medycznego, które będą budzić zaufanie na pierwszy rzut oka.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Z całą pewnością zależy Ci, aby pokazać dany produkt od najlepszej strony. Nam również. Jednak perspektywa klienta może być zgoła różna. Pragnie zobaczyć cały produkt. Przed złożeniem zamówienia chciałby go dokładnie obejrzeć, móc wyczuć proporcje i kształt. Czasem pojedynczy packshot nie wystarcza. Zdjęcia obrotowe 360 sprzętu medycznego czy farmaceutyków umożliwiają przyjrzenie się detalom z dowolnej perspektywy. Zawierają podprogowy komunikat, mówiący, że nie masz absolutnie nic do ukrycia.

Jakie korzyści niesie ze sobą prezentacja 360 stopni?

Oprócz wspomnianego wzrostu zaufania, zdjęcia 360° sprzętu medycznego oraz innych produktów skutecznie przyciągają oko. Ponadto są dużo bardziej angażujące, dzięki czemu użytkownicy spędzają więcej czasu na Twojej stronie internetowej. To zaś podoba się wyszukiwarce Google, która kwalifikuje ją jako bardziej wartościową i tym samym pozycjonuje wyżej. W efekcie zdjęcia obrotowe farmaceutyków i sprzętu medycznego mogą więc stanowić prostą drogę do zwiększenia konwersji.

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wyceń zdjęcia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wygeneruj cennik dla swoich zdjęć

Cennik otrzymasz na swój e-mail