ZDJĘCIA ODZIEŻY I OBUWIA

Zdjęcia packshot

Spécialité de la maison, czyli fotografia ubrań. To co zadzieje się u nas z Twoimi produktami, to prawdziwa magia.

Zdjęcia odzieży i obuwia zrealizowane w naszym Studio

Sprawdź cennik naszych usług

Postaw na profesjonalne zdjęcia swoich produktów

Zobacz jaki możesz osiągnąć efekt dzięki profesjonalnej obróbce zdjęcia w naszym Studio.

3-2 3a-2
Retro alarm clock on yellow color background

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

Klienci podświadomie oceniają ofertę sklepu internetowego na podstawie jego walorów wizualnych, a w szczególności na podstawie zdjęć produktów. Decyzja zakupowa podejmowana jest średnio w 2,5 sekundy, a to za mało żeby czytać opisy. Dlatego kluczem do wysokiej sprzedaży są dobre zdjęcia produktowe.

Business growth concept. Financial report with graphs and arrow.

2% wzrostu konwersji na każde profesjonalne zdjęcie produktowe

To, jak jest prezentowany dany produkt, a więc jak jest on fotografowany, ma ogromne znaczenie. Jak wynika z danych e-Bay, jedna profesjonalna fotografia (np. packshot czy zdjęcie typu duch), zwiększa szanse sprzedaży o 2%. Jeśli zdjęć jest więcej – chodzi np. o wiele ujęć danego produktu – sprzedaż może być nawet o połowę większa (dane za seowordpress.pl)

Arrows being launched, success and growth concepts, original 3d rendering

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

W 2014 Bright North, dostawca technologii zbierania danych ogłosił, że wysokiej jakości zdjęcia produktowe zwiększają konwersję 3x w stosunku do zdjęć wykonanych przez amatorów lub fotografów którzy nie specjalizują się w tego typu zdjęciach. Więcej o tych badaniach możesz przeczytać tutaj

Fotografia produktowa odzieży i obuwia

W branży odzieżowej i obuwniczej odpowiednia prezentacja produktu oraz szczegółowość zdjęć jest kołem zamachowym sprzedaży. Od 2012 roku zgromadziliśmy mnóstwo doświadczenia przy fotografowaniu ubrań i butów. W naszym studio najpopularniejszą formą fotograficzną jest specjalistyczne zdjęcie duch. To najlepszy sposób na przedstawienie klientowi fasonu odzieży, w którym realistyczne wrażenie głębi uzyskujemy poprzez odpowiednie modelowanie światłem. Oprócz tego, zajmujemy się też fotografią produktową odzieży na płasko (zdjęcia typu flatshot) lub na wieszaku.

Moda i obuwie na okrągło, czyli packshot 360 stopni

Popularną pozycją w portfolio firmy są zdjęcia obrotowe 360. To sferyczna forma fotografii, która pozwala zaprezentować produkt z każdej strony w trójwymiarowym modelu. Kilka fotografii połączonych w jeden, spójny obraz tworzy przy tym efektowną wizualnie grafikę i atrakcyjną ozdobę sklepu internetowego. W ten sposób klienci zyskują szansę na lepsze poznanie zakupionych towarów, co przyczynia się do minimalizacji zwrotów. Każdy szczegół jest świetnie widoczny dzięki zastosowaniu wysokiej rozdzielczości, więc nabywcy oglądają ubrania lub buty niemal tak jak w stacjonarnym sklepie. Wynik naszej pracy wysyłamy w postaci grafiki GIF oraz prezentacji HTML5.

Oferta packshot – cennik przystępny klientowi

Dokładamy wszelkich starań, aby klientom móc zaoferować najkorzystniejszą ofertę na rynku. Nasz cennik otwiera kwota 20 PLN za pojedyncze zdjęcie typu flatshot. To bardzo popularny rodzaj fotografii w każdym sklepie odzieżowym, dlatego też postanowiliśmy zaoferować tak przystępną cenę. Płaskie zdjęcia świetnie sprawdzają się przy odzieży dziecięcej, dodatków i akcesoriów. W kwestii zdjęć obrotowych również staramy się zachować jak najlepszy stosunek ceny do jakości, dlatego już za 40 PLN jesteśmy w stanie zaoferować 24 zdjęcia w obrocie, co daje możliwość pokazania produktu obracającego się w skokach co 15 stopni. Zapoznaj się z naszym cennikiem i już dziś zamów darmowe zdjęcia próbne!

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wyceń zdjęcia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wygeneruj cennik dla swoich zdjęć

Cennik otrzymasz na swój e-mail