Krótko o nas

Fotografia do rzeczy!

Kręci nas fotografia produktowa – zajmujemy się nią od 2012 roku. Wykonujemy packshoty, zdjęcia duch, sesje z modelami, projekty do druku i użytku cyfrowego oraz wiele innych. Naszą specjalnością są prezentacje produktowe 360⁰ popularnie określane jako fotografie obrotowe. Do tej pory wykonaliśmy około pół miliona zdjęć.

Wśród naszych Klientów znajdziesz wiele sklepów stacjonarnych i internetowych, serwisów aukcyjnych, niezależnych projektantów, wydawnictw oraz agencji reklamowych w kraju i za granicą. Możesz przejrzeć nasze prace tutaj.

Markę tworzą ludzie

Piotr Stańczyk

CEO i Fotograf

Fotograf z zawodu, socjolog z wykształcenia, organizator z urodzenia. Odpowiada za kontrolę jakości zdjęć i produkcję sesji. Profesjonalną fotografią zajmuje się od blisko 10 lat. Człowiek, z którym można się dogadać. Posiada bogate doświadczenie w organizacji sesji zdjęciowych, wykonywaniu zdjęć reklamowych, produktowych i obróbce zdjęć. Chętnie wyjaśnia i podpowiada, z jeszcze większą werwą bierze się do działania. W trakcie sesji towarzyszy mu zawsze dobra muzyka, pozytywne nastawienie i dużo kawy. Podczas sesji z Piotrem nawet przedmioty się uśmiechają ;)

Małgorzata Dobrowolska

Fotograf produktowy

Z wykształcenia hydrolog, ale w pracy nie leje wody. Przez życie idzie w rytm muzyki Beatlesów. Gdy akurat nie czyta o nich książki lub nie próbuje zagrać ich piosenki na gitarze, to pewnie drzemie, uczy się nowego języka lub spotyka się ze znajomymi. Psychofan brokułów.

Absolwentka Wydziału Geografii na UAM, ale to fotografią zajmuję się od dzieciństwa. Perfekcjonistka. Lekka nerwica natręctw nie pozwoli, by na zdjęciu niedograny był choćby najmniejszy szczegół.

Łukasz
Mokracki

Grafik / Retuszer

W dzieciństwie chciał zostać napastnikiem piłki nożnej. Oddał się jednak nowej pasji na wydziale Finansów i Rachunkowości WSB w Poznaniu. Bankowość okazała się jednak zbyt przyziemna, więc zajął się śpiewem. Teraz retuszuje śpiewająco.

Do zespołu fp360.pl dołączył w sierpniu 2014 roku. Łukasz to Harry Potter photoshopa, magik obróbki, mistrz różdżki – wciąż zaskakuje nowymi sztuczkami.

W jakiejkolwiek obróbce graficznej, sprawach technicznych, a nawet sercowych zawsze służy pomocą.

Mateusz
Cichocki

Fotograf produktowy

Zaczynał przygodę z fotografią produktową samodzielnie, by po jakimś czasie zatrudnić się w fp360.pl jako asystent w studio. A potem – pstryk! Szybko awansował na pełnoprawnego fotografa.

To nasz studyjny MacGyver. Z kawałka drutu i śruby potrafi stworzyć stelaż na czapkę. Staramy się nie dawać mu zbyt wielu materiałów budowlanych na nowe wynalazki, bo powierzchnia przechowywania nie jest z gumy…

Wśród swoich zainteresowań wymienia jednym tchem: gry komputerowe, samochody, nowoczesne technologie i grę na giełdzie. 

 

LEvani Marauli

Levani
Marauli

Fotograf produktowy

Pracował wcześniej w wielu zawodach – od mechanika samochodowego po handlowca, ale spełnia się dopiero pracując z aparatem.

W pracy pomagają mu muzyka i towarzystwo kreatywnych ludzi. Zresztą sam lubi się twórczo wykazać – jeśli trzeba zaprojektuje scenografię do zdjęć i sam ją zbuduje. 

Pasje: samorozwój, podróże, języki obce – bo jak to u fotografów bywa, horyzonty lubi mieć szerokie, a inspiracje niewyczerpane. 

W pracy ważne dla niego jest zadowolenie klienta przy jednoczesnej możliwości wykazania się swoimi umiejętnościami. Drogi Czytelniku – rzuć mu wyzwanie! 

Mamy misję

To wzrost sprzedaży Twoich produktów dzięki naszym zdjęciom. Każde zlecenie to osobiste wyzwanie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasi Klienci już się o tym przekonali.

Mamy dużo pomysłów

Kreatywnie podchodzimy do zleceń. Produkty w naszym studio obracają się, lewitują, animują.
A co możemy zrobić dla Ciebie? Śmiało, zaskocz nas swoim zapytaniem!

Jesteśmy profesjonalistami

Niepoprawni perfekcjoniści mają problem w wielu branżach. Ale nie w fotografii! Dla nas doskonałe zdjęcie to jest to!

Dążymy do doskonałości

Znamy się na swojej robocie. Nie marnujemy Twoich pieniędzy na testy, bo wiemy, jak zrobić odpowiednie zdjęcia.