ZDJĘCIA MEBLI I ARTYKUŁÓW DOMOWYCH

Zdjęcia packshot

Zanim pojawią się w domu, trzeba je zobaczyć na zdjęciu. Twoje produkty z naszymi zdjęciami zadowolą oczy i ognisko domowe każdego Klienta.

Zdjęcia mebli i artykułów domowych zrealizowane w naszym Studio

Sprawdź cennik naszych usług

Postaw na profesjonalne zdjęcia swoich produktów

Zobacz jaki możesz osiągnąć efekt dzięki profesjonalnej obróbce zdjęcia w naszym Studio.

packshot artykułów domowych packshot artykułów domowych 2
Retro alarm clock on yellow color background

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

Klienci podświadomie oceniają ofertę sklepu internetowego na podstawie jego walorów wizualnych, a w szczególności na podstawie zdjęć produktów. Decyzja zakupowa podejmowana jest średnio w 2,5 sekundy, a to za mało żeby czytać opisy. Dlatego kluczem do wysokiej sprzedaży są dobre zdjęcia produktowe.

Business growth concept. Financial report with graphs and arrow.

2% wzrostu konwersji na każde profesjonalne zdjęcie produktowe

To, jak jest prezentowany dany produkt, a więc jak jest on fotografowany, ma ogromne znaczenie. Jak wynika z danych e-Bay, jedna profesjonalna fotografia (np. packshot czy zdjęcie typu duch), zwiększa szanse sprzedaży o 2%. Jeśli zdjęć jest więcej – chodzi np. o wiele ujęć danego produktu – sprzedaż może być nawet o połowę większa (dane za seowordpress.pl)

Arrows being launched, success and growth concepts, original 3d rendering

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

W 2014 Bright North, dostawca technologii zbierania danych ogłosił, że wysokiej jakości zdjęcia produktowe zwiększają konwersję 3x w stosunku do zdjęć wykonanych przez amatorów lub fotografów którzy nie specjalizują się w tego typu zdjęciach. Więcej o tych badaniach możesz przeczytać tutaj

Profesjonalne zdjęcia mebli oraz artykułów domowych

Od samego początku działalności realizujemy sesje zdjęciowe mebli oraz artykułów gospodarstwa domowego. To bardzo silnie reprezentowany obszar fotografii produktowej w portfolio fp360.pl. Przed naszym obiektywem nowy blask zyskuje wyposażenie kuchni, łazienki czy salonu. Bez względu na rozmiar towaru czy materiał wykonania, zdjęcia są bardzo wyraźne i dokładnie oddają prawdziwy wygląd produktu. Na specjalne życzenie możemy pokazać meble oraz AGD w nietuzinkowy, ustalony indywidualnie z klientem sposób. Staramy się, aby fotografie przekazywały osobną opowieść, która zachęca nabywców do złożenia zamówienia.

Elastyczne podejście do fotografii produktowej

Od 2012 roku z powodzeniem przeprowadziliśmy wiele sesji fotografii produktowych z udziałem zarówno minimalistycznych, jak i klasycznych mebli. Prezentację pojedynczego egzemplarza lub całego kompletu dostosowujemy do stylu wykończenia oraz profilu działalności firmy, z którą podejmujemy współpracę. Zlecenia traktujemy indywidualnie, dlatego gabaryty dostarczanych produktów mają dla nas marginalne znaczenie. Ze znalezieniem odpowiedniego ujęcia na prezentację pojemnej szafy dwudrzwiowej radzimy sobie tak samo dobrze, jak przy próbie oddania szczegółów niewielkiej pufy. Zdjęcia każdego rodzaju wyposażenia domowego są wykonane w najwyższej rozdzielczości, co pozwala klientom sklepu dostrzec detale wykonania w dużym przybliżeniu.

Szeroki wachlarz możliwości dla sklepów z wyposażeniem wnętrz

W naszej ofercie znajdują się zdjęcia packshot oraz zdjęcia obrotowe 360. Skorzystanie z usług fp360.pl umożliwia zaprezentować towar z każdej strony, więc nabywcy mogą obcować z produktami niemal tak samo, jak w stacjonarnym salonie meblowym. Dostarczamy 24 ujęcia, na których doskonale widoczne są detale i drobne elementy wykończenia. Dla zagwarantowania ostatecznego efektu warto zdecydować się na darmową sesję próbną. Stawiamy na uczciwe podejście do naszych klientów i poza profesjonalną konsultacją chcemy pokazać, jakie możliwości daje współpraca ze Studio fp360.

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wyceń zdjęcia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wygeneruj cennik dla swoich zdjęć

Cennik otrzymasz na swój e-mail