Zdjęcia elektroniki i akcesoriów

Zdjęcia packshot

Zdjęcia produktu są tak szczegółowe i realistyczne, że poczujesz, jakbyś miał go przed sobą.

Zdjęcia elektroniki i akcesoriów zrealizowane w naszym Studio

Sprawdź cennik naszych usług

Postaw na profesjonalne zdjęcia swoich produktów

Zobacz jaki możesz osiągnąć efekt dzięki profesjonalnej obróbce zdjęcia w naszym Studio.

fotografia elektroniki fotografia elektroniki 2
Retro alarm clock on yellow color background

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

Klienci podświadomie oceniają ofertę sklepu internetowego na podstawie jego walorów wizualnych, a w szczególności na podstawie zdjęć produktów. Decyzja zakupowa podejmowana jest średnio w 2,5 sekundy, a to za mało żeby czytać opisy. Dlatego kluczem do wysokiej sprzedaży są dobre zdjęcia produktowe.

Business growth concept. Financial report with graphs and arrow.

2% wzrostu konwersji na każde profesjonalne zdjęcie produktowe

To, jak jest prezentowany dany produkt, a więc jak jest on fotografowany, ma ogromne znaczenie. Jak wynika z danych e-Bay, jedna profesjonalna fotografia (np. packshot czy zdjęcie typu duch), zwiększa szanse sprzedaży o 2%. Jeśli zdjęć jest więcej – chodzi np. o wiele ujęć danego produktu – sprzedaż może być nawet o połowę większa (dane za seowordpress.pl)

Arrows being launched, success and growth concepts, original 3d rendering

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

W 2014 Bright North, dostawca technologii zbierania danych ogłosił, że wysokiej jakości zdjęcia produktowe zwiększają konwersję 3x w stosunku do zdjęć wykonanych przez amatorów lub fotografów którzy nie specjalizują się w tego typu zdjęciach. Więcej o tych badaniach możesz przeczytać tutaj

Zdjęcia produktowe dla branży elektronicznej

Zapotrzebowanie na elektronikę rośnie. Nabywcy kupują coraz więcej sprzętu, a sklepy stale powiększają asortyment o nowe pozycje. Fotografia produktowa wychodzi naprzeciw potrzebie eleganckiego zaprezentowania towarów na stronie internetowej lub w katalogu reklamowym. Design stanowi ważną motywację zakupową, dlatego niezbędnym działaniem wspierającym sprzedaż jest przedstawienie wszystkich walorów estetycznych komputerów, tabletów czy telefonów komórkowych. Wykorzystanie wysokiej klasy sprzętu pozwala nam wykonać profesjonalne zdjęcia, które skutecznie przekonują do złożenia zamówienia.

Wysoki standard usług fotografii produktowej

Oferowany przez Studio Fp360 packshot to gwarancja przekazania emocji, które towarzyszą użytkowaniu sprzętu elektronicznego. Wysoka rozdzielczość pozwala na powiększenie zdjęcia i przyjrzenie się detalom wykończenia notebooków lub telewizorów. Dzięki temu nabywcy mogą poznać dodatkowe funkcje, w jakie został wyposażony sprzęt, który oglądają na stronie sklepu internetowego. Najlepszym wyborem jest postawienie na fotografię obrotową. Połączony ze sobą zestaw minimum 24 zdjęć umożliwia obcowanie z produktem niemal tak samo, jak w stacjonarnym salonie. To także skuteczny sposób na zmniejszenie liczby zwrotów i reklamacji.

Darmowe zdjęcia próbne sprzętu elektronicznego

Staramy się zachować elastyczność w oferowanych wariantach cenowych. Odpowiednie rozwiązanie budżetowe znajdzie zarówno niewielki salon sprzedaży, jak i ogólnopolska sieć handlowa. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym profesjonalnym studio fotograficznym w Poznaniu. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania. Z cierpliwością potrafimy rozwiać każdą wątpliwość, a kogo nie przekonaliśmy, temu proponujemy skorzystanie z oferty darmowych zdjęć próbnych. Umożliwiają poznanie wszystkich możliwości, jakie mamy w zanadrzu. Ośmioletnie doświadczenie nauczyło nas błyskawicznie znajdować najlepsze rozwiązania, dzięki czemu portfolio fp360.pl rozrasta się w zawrotnym tempie.

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wyceń zdjęcia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wygeneruj cennik dla swoich zdjęć

Cennik otrzymasz na swój e-mail