ZDJĘCIA FARMACEUTYKÓW I SPRZĘTU MEDYCZNEGO

Zdjęcia packshot

Mamy doświadczenie w fotografii leków i sprzętu rehabilitacyjnego. Zobacz – wykonujemy je z aptekarską dokładnością.

Zdjęcia farmaceutyków i sprzętu medycznego zrealizowane w naszym Studio

Sprawdź cennik naszych usług

Postaw na profesjonalne zdjęcia swoich produktów

Zobacz jaki możesz osiągnąć efekt dzięki profesjonalnej obróbce zdjęcia w naszym Studio.

packshot sprzętu medycznego zdjęcie sprzętu medycznego
Retro alarm clock on yellow color background

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

Klienci podświadomie oceniają ofertę sklepu internetowego na podstawie jego walorów wizualnych, a w szczególności na podstawie zdjęć produktów. Decyzja zakupowa podejmowana jest średnio w 2,5 sekundy, a to za mało żeby czytać opisy. Dlatego kluczem do wysokiej sprzedaży są dobre zdjęcia produktowe.

Business growth concept. Financial report with graphs and arrow.

2% wzrostu konwersji na każde profesjonalne zdjęcie produktowe

To, jak jest prezentowany dany produkt, a więc jak jest on fotografowany, ma ogromne znaczenie. Jak wynika z danych e-Bay, jedna profesjonalna fotografia (np. packshot czy zdjęcie typu duch), zwiększa szanse sprzedaży o 2%. Jeśli zdjęć jest więcej – chodzi np. o wiele ujęć danego produktu – sprzedaż może być nawet o połowę większa (dane za seowordpress.pl)

Arrows being launched, success and growth concepts, original 3d rendering

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

W 2014 Bright North, dostawca technologii zbierania danych ogłosił, że wysokiej jakości zdjęcia produktowe zwiększają konwersję 3x w stosunku do zdjęć wykonanych przez amatorów lub fotografów którzy nie specjalizują się w tego typu zdjęciach. Więcej o tych badaniach możesz przeczytać tutaj

Zdjęcia produktowe dla branży medycznej i farmaceutycznej

Oferta skierowana do branż medycznych obejmuje możliwość zrobienia zdjęć lekom, sprzętowi rehabilitacyjnemu czy fachowej odzieży. Dotychczasowa współpraca z klientami nauczyła nas, że nie ma tu miejsca na kompromisy i jakość wykonywanej przez nas pracy musi być zawsze na pierwszym miejscu. Doskonale radzimy sobie ze zdjęciami małych opakowań i pojedynczych listków z tabletkami. W swoim portfolio posiadamy również fotografie produktowe sprzętu rehabilitacyjnego dużych gabarytów – wózków inwalidzkich czy specjalistycznych łóżek ortopedycznych.

Znakomita jakość obrotowych zdjęć produktowych

Wiele firm zaufało naszemu doświadczeniu, ponieważ realizowany przez fp360.pl packshot zawsze jest przygotowany bardzo starannie i w poszanowaniu zasad kompozycji kadru. Oferta obejmuje także usługę wykonania zdjęć obrotowych. Znajdują zastosowanie zwłaszcza przy fotografowaniu sprzętu rehabilitacyjnego, który złożony jest z kilku lub nawet kilkunastu przydatnych funkcji. Właściwa prezentacja wszystkich zalet wymaga przybliżenia pojedynczych detali, które nie zawsze można dokładnie pokazać na dwuwymiarowym obrazie. Z pomocą przychodzi technika fotografii obrotowej. Dzięki niej, każdy klient przeglądając asortyment sklepu otrzymuje możliwość sprawdzenia towaru z każdej strony w 24 unikalnych ujęciach połączonych w płynnie obracającą się grafikę. Efekty naszej pracy zapisujemy w dwóch formatach: GIF i HTML5.

Wygodna forma prezentacji towarów medycznych

Pliki umieszczone na stronie sklepu internetowego pozostają do dyspozycji klientów korzystających zarówno z urządzeń mobilnych, jak i komputerów. Najbardziej cenioną zaletą zdjęć obrotowych 360 jest zredukowanie do minimum ilości zwrotów towaru. Sprawdź już dziś nasz cennik lub zamów darmowe zdjęcia próbne, które są najlepszym sposobem, aby przekonać się do technologii stosowanych w naszym studio fotograficznym. Wsparcie dla firm z branży medycznej stawiamy na pierwszym miejscu, ponieważ rozumiemy zapotrzebowanie na Państwa produkty oraz potencjał tego właśnie rynku.

 

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wyceń zdjęcia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wygeneruj cennik dla swoich zdjęć

Cennik otrzymasz na swój e-mail