ZDJĘCIA ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH I MASZYN

Zdjęcia packshot

Udowadniamy, że zdjęcia maszyn i procesów produkcyjnych potrafią być sexy. Dokładność w każdych warunkach – oto inżynieria profesjonalnej fotografii.

Zdjęcia artykułów przemysłowych i maszyn zrealizowane w naszym Studio

Sprawdź cennik naszych usług

Postaw na profesjonalne zdjęcia swoich produktów

Zobacz jaki możesz osiągnąć efekt dzięki profesjonalnej obróbce zdjęcia w naszym Studio.

Retro alarm clock on yellow color background

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

Klienci podświadomie oceniają ofertę sklepu internetowego na podstawie jego walorów wizualnych, a w szczególności na podstawie zdjęć produktów. Decyzja zakupowa podejmowana jest średnio w 2,5 sekundy, a to za mało żeby czytać opisy. Dlatego kluczem do wysokiej sprzedaży są dobre zdjęcia produktowe.

Business growth concept. Financial report with graphs and arrow.

2% wzrostu konwersji na każde profesjonalne zdjęcie produktowe

To, jak jest prezentowany dany produkt, a więc jak jest on fotografowany, ma ogromne znaczenie. Jak wynika z danych e-Bay, jedna profesjonalna fotografia (np. packshot czy zdjęcie typu duch), zwiększa szanse sprzedaży o 2%. Jeśli zdjęć jest więcej – chodzi np. o wiele ujęć danego produktu – sprzedaż może być nawet o połowę większa (dane za seowordpress.pl)

Arrows being launched, success and growth concepts, original 3d rendering

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

W 2014 Bright North, dostawca technologii zbierania danych ogłosił, że wysokiej jakości zdjęcia produktowe zwiększają konwersję 3x w stosunku do zdjęć wykonanych przez amatorów lub fotografów którzy nie specjalizują się w tego typu zdjęciach. Więcej o tych badaniach możesz przeczytać tutaj

Sesje zdjęciowe dla sektora przemysłowego

Nasze studio fotograficzne w Poznaniu stanowi silne oparcie dla branży przemysłowej w zakresie wizualnej prezentacji asortymentu. Sukcesywnie poszerzamy portfolio o zdjęcia sprzętu do pielęgnacji terenów zielonych, części do maszyn i elektronarzędzi, odzieży roboczej BHP, a nawet produktów wielkogabarytowych, czyli np. przyczep samochodowych. Fotografia produktów wykonanych ze stali sprawia problemy amatorom, ponieważ złe oświetlenie tworzy wiele niekorzystnych wizualnie efektów. Studio Fp360 doskonale wie, jak trudności przekuć w szanse w taki sposób, aby produkt wyglądał w galerii zdjęć naprawdę atrakcyjnie.

Atuty wykorzystania obrotowych zdjęć produktowych

Posiadamy duże doświadczenie we współpracy z firmami przemysłowymi. Budujemy pozytywne kontakty z naszymi klientami już od 2012 roku i stale powiększamy grono przedsiębiorstw, które powracają do nas z każdą nową partią swoich produktów. Zdajemy sobie sprawę, użycia jakich zabiegów wymagają połyskujące świeżością towary przed umieszczeniem ich przedstawień w katalogu lub na stronie internetowej. Fotografia obrotowa to najkorzystniejszy sposób na odpowiednie zaprezentowanie zalet np. maszyn o sporych gabarytach. Daje szereg nowoczesnych możliwości na zobrazowanie asortymentu, dzięki czemu nabywca jest w stanie obejrzeć produkt z każdej strony i utwierdzić się w przekonaniu o prawidłowym wyborze dostawcy.

Atrakcyjna oferta cenowa w Studio Fp360

Od ośmiu lat szlifujemy umiejętności tworzenia graficznej prezentacji, która polega na wykonywaniu zdjęć produktów na obrotowej platformie. W starannie przygotowanym cenniku zawarliśmy ofertę dopasowaną do różnych budżetowych możliwości. Odpowiednie rozwiązania znajdą w nim zarówno niewielkie zakłady wytwórcze, jak i duże przedsiębiorstwa. Niezdecydowanym proponujemy zamówienie darmowych zdjęć próbnych, które wykonujemy w celu zapoznania się z efektem wysiłków pracowników studio. Po akceptacji przez klienta naszej wizji, przygotowujemy kompleksowy zdjęć bez znaku wodnego.

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wyceń zdjęcia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wygeneruj cennik dla swoich zdjęć

Cennik otrzymasz na swój e-mail