ZDJĘCIA ARTYKUŁÓW DLA DZIECI

Zdjęcia packshot

Nasza ukochana tematyka – świat maluchów: pościel, zabawki, ubranka. Takie cuda potrafi z nimi zdziałać profesjonalne studio.

Zdjęcia artykułów dla dzieci zrealizowane w naszym Studio

Sprawdź cennik naszych usług

Postaw na profesjonalne zdjęcia swoich produktów

Zobacz jaki możesz osiągnąć efekt dzięki profesjonalnej obróbce zdjęcia w naszym Studio.

zdjęcie produktu fotografia produktu
Retro alarm clock on yellow color background

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

Klienci podświadomie oceniają ofertę sklepu internetowego na podstawie jego walorów wizualnych, a w szczególności na podstawie zdjęć produktów. Decyzja zakupowa podejmowana jest średnio w 2,5 sekundy, a to za mało żeby czytać opisy. Dlatego kluczem do wysokiej sprzedaży są dobre zdjęcia produktowe.

Business growth concept. Financial report with graphs and arrow.

2% wzrostu konwersji na każde profesjonalne zdjęcie produktowe

To, jak jest prezentowany dany produkt, a więc jak jest on fotografowany, ma ogromne znaczenie. Jak wynika z danych e-Bay, jedna profesjonalna fotografia (np. packshot czy zdjęcie typu duch), zwiększa szanse sprzedaży o 2%. Jeśli zdjęć jest więcej – chodzi np. o wiele ujęć danego produktu – sprzedaż może być nawet o połowę większa (dane za seowordpress.pl)

Arrows being launched, success and growth concepts, original 3d rendering

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

W 2014 Bright North, dostawca technologii zbierania danych ogłosił, że wysokiej jakości zdjęcia produktowe zwiększają konwersję 3x w stosunku do zdjęć wykonanych przez amatorów lub fotografów którzy nie specjalizują się w tego typu zdjęciach. Więcej o tych badaniach możesz przeczytać tutaj

Sesje zdjęciowe artykułów dziecięcych

Od ośmiu lat stale poszerzamy zakres branż, dla których realizujemy zdjęcia. Nasze portfolio skierowane do sklepów z artykułami dziecięcymi i zabawkami wypełniło się już dziesiątkami pomyślnie zakończonych zleceń z zakresu fotografii produktowej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że rodzice to nabywcy szczególnie ostrożni. Tworzone w naszym studio zdjęcia umożliwiają pełną ocenę bezpieczeństwa produktów wyprodukowanych dla dzieci. Nie stanowi dla nas problemu wykonanie fotografii zarówno niewielkim zabawkom czy ubrankom, jak i towarom o dużych gabarytach, takim jak chociażby łóżeczka dziecięce.

Profesjonalna obsługa studio fotograficznego

Każde zlecenie traktujemy z należytą starannością i realizujemy je po szczegółowym poznaniu potrzeb klientów oraz specyfiki ich platformy sprzedażowej. Wiele uwagi poświęcamy aspektom technicznym, dlatego galeria zdjęć produktowych zawsze wygląda atrakcyjnie. Dysponujemy profesjonalnym wyposażeniem, umożliwiającym stworzenie niepowtarzalnej kompozycji. Specjalizujemy się także w fotografii obrotowej, które pozwala nabywcom poznać przedmiot z różnych stron. To nowoczesna forma prezentacji produktów, jaką coraz częściej wybierają liderzy branży. Warto zainwestować w ten rodzaj zdjęć, ponieważ przyczynia się do minimalizacji zwrotów towarów. Rezultaty naszych wysiłków nad powierzonymi produktami umieszczamy w formacie GIF oraz prezentacji HTML5.

Komfort współpracy w zakresie fotografii produktowej

Wyposażenie atelier w Poznaniu pozwala na kompleksową obsługę sklepu internetowego oraz przygotowanie profesjonalnych katalogów reklamowych. To przyjazny stronie sposób na stworzenie niebanalnej galerii, która daje szansę klientom zapoznać się z wyglądem towarów tak samo jak w stacjonarnym punkcie. Co więcej, umożliwia przeglądanie nie tylko na ekranie komputera, ale także na urządzeniach mobilnych. Stawiamy na uczciwe podejście do naszych klientów, dlatego polecamy zamówienie darmowych zdjęć próbnych. To szansa, aby przekonać się, że Studio Fp360 to naprawdę firma godna zaufania.

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wyceń zdjęcia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wygeneruj cennik dla swoich zdjęć

Cennik otrzymasz na swój e-mail