Fotografia biżuterii i artykułów modowych

Zdjęcia packshot

Produkty luksusowe, kamienie i metale szlachetne.
Fotografujemy z precyzją, która wydobywa z nich prawdziwy blask.

Zdjęcia biżuterii i artykułów modowych zrealizowane w naszym Studio

Sprawdź cennik naszych usług

Postaw na profesjonalne zdjęcia swoich produktów

Zobacz jaki możesz osiągnąć efekt dzięki profesjonalnej obróbce zdjęcia w naszym Studio.

profesjonalne zdjęcie produktowe profesjonalna fotografia produktowa
Retro alarm clock on yellow color background

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

Klienci podświadomie oceniają ofertę sklepu internetowego na podstawie jego walorów wizualnych, a w szczególności na podstawie zdjęć produktów. Decyzja zakupowa podejmowana jest średnio w 2,5 sekundy, a to za mało żeby czytać opisy. Dlatego kluczem do wysokiej sprzedaży są dobre zdjęcia produktowe.

Business growth concept. Financial report with graphs and arrow.

2% wzrostu konwersji na każde profesjonalne zdjęcie produktowe

To, jak jest prezentowany dany produkt, a więc jak jest on fotografowany, ma ogromne znaczenie. Jak wynika z danych e-Bay, jedna profesjonalna fotografia (np. packshot czy zdjęcie typu duch), zwiększa szanse sprzedaży o 2%. Jeśli zdjęć jest więcej – chodzi np. o wiele ujęć danego produktu – sprzedaż może być nawet o połowę większa (dane za seowordpress.pl)

Arrows being launched, success and growth concepts, original 3d rendering

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

W 2014 Bright North, dostawca technologii zbierania danych ogłosił, że wysokiej jakości zdjęcia produktowe zwiększają konwersję 3x w stosunku do zdjęć wykonanych przez amatorów lub fotografów którzy nie specjalizują się w tego typu zdjęciach. Więcej o tych badaniach możesz przeczytać tutaj

Fotografia produktowa biżuterii i akcesoriów

Ze względu na małe rozmiary biżuteria i akcesoria jako obiekty fotografii produktowej stanowią spore wyzwanie, ale nasze wieloletnie doświadczenie pomaga osiągnąć doskonałe rezultaty. Precyzję w prezentacji detali osiągamy pracując w profesjonalnym zespole fotografów i grafików. Zwracamy szczególną uwagę na odpowiednie oświetlenie produktów, w czym pomaga nam użycie markowego sprzętu najwyższej klasy. Właściwe ustawienie parametrów pozwala oddać kunszt wykonania wyrobów jubilerskich: kolczyków, naszyjników lub pierścionków. Wybieramy wyłącznie ujęcia, które zapadają w pamięć klientom odwiedzającym Państwa sklep.

Packshot drobnych przedmiotów z fp360.pl – pełna gama możliwości

Poza małymi dziełami sztuki ze złota lub srebra, pod nasze obiektywy trafiają także produkty galanteryjne, okulary, torebki i zegarki. Naszą działalność  w obszarze fotografii produktowej cechuje wszechstronność oraz elastyczność w podejściu do pojedynczego zlecenia. Dysponujemy doskonałym rozeznaniem w znajomości specyfiki prezentacji towarów, bez względu na ich gabaryty czy materiał wykonania. Studio fotograficzne w Poznaniu oferuje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Akcesoria to wymagające produkty, dlatego chcąc jak najdokładniej spełnić Państwa oczekiwania, jako nieliczni wykonujemy darmową sesję próbną.

Zdjęcia obrotowe biżuterii i akcesoriów

Już przy pierwszym kontakcie z nami możemy przedstawić zamysł dotyczący kompozycji zdjęć oraz terminów realizacji naszych usług. Wówczas klient zapoznaje się z cennikiem, który uwzględnia także szczególnie atrakcyjną pozycję z naszego portfolio, czyli opcję wykonania zdjęć obrotowych 360 stopni. Tego rodzaju fotografie zapewniają nabywcom pełne zapoznanie się z produktem i znakomicie prezentują się na stronie lub w interaktywnym katalogu. Fotografia obrotowa to najchętniej wybierana usługa, która w przypadku biżuterii i akcesoriów ma za zadanie podkreślić jakość luksusowych materiałów. Postaw na profesjonalne studio i wydobądź blask szlachetnych kamieni w blasku naszych fleszy.
Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wyceń zdjęcia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wygeneruj cennik dla swoich zdjęć

Cennik otrzymasz na swój e-mail