ZDJĘCIA PRODUKTÓW SPORTOWYCH I HOBBYSTYCZNYCH

Zdjęcia packshot

Robimy zdjęcia, które rozbudzają pasje i zachęcają do zabawy. U Ciebie nie może ich zabraknąć.

Zdjęcia produktów sportowych i hobbystycznych zrealizowane w naszym Studio

Sprawdź cennik naszych usług

Postaw na profesjonalne zdjęcia swoich produktów

Zobacz jaki możesz osiągnąć efekt dzięki profesjonalnej obróbce zdjęcia w naszym Studio.

zdjęcie produktowe kasku motocyklowego packshot kasku motocyklowego
Retro alarm clock on yellow color background

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

Klienci podświadomie oceniają ofertę sklepu internetowego na podstawie jego walorów wizualnych, a w szczególności na podstawie zdjęć produktów. Decyzja zakupowa podejmowana jest średnio w 2,5 sekundy, a to za mało żeby czytać opisy. Dlatego kluczem do wysokiej sprzedaży są dobre zdjęcia produktowe.

Business growth concept. Financial report with graphs and arrow.

2% wzrostu konwersji na każde profesjonalne zdjęcie produktowe

To, jak jest prezentowany dany produkt, a więc jak jest on fotografowany, ma ogromne znaczenie. Jak wynika z danych e-Bay, jedna profesjonalna fotografia (np. packshot czy zdjęcie typu duch), zwiększa szanse sprzedaży o 2%. Jeśli zdjęć jest więcej – chodzi np. o wiele ujęć danego produktu – sprzedaż może być nawet o połowę większa (dane za seowordpress.pl)

Arrows being launched, success and growth concepts, original 3d rendering

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

W 2014 Bright North, dostawca technologii zbierania danych ogłosił, że wysokiej jakości zdjęcia produktowe zwiększają konwersję 3x w stosunku do zdjęć wykonanych przez amatorów lub fotografów którzy nie specjalizują się w tego typu zdjęciach. Więcej o tych badaniach możesz przeczytać tutaj

Atrakcyjne wizualnie zdjęcia sprzętu sportowego

Kontakt ze Studio fp360 to doskonały sposób, aby przekonać się, jak pracuje najlepszy fotograf w Poznaniu.  Zdjęcia produktów związanych ze sportem i hobby sukcesywnie powiększają nasze portfolio. Sprzedajesz w swoim sklepie produkty, takie jak odzież sportowa i akcesoria do ćwiczeń? Masz do zaoferowania klientom z całej Polski sprzęt najwyższej klasy? Odpowiednia opieka studio fotograficznego rozwiąże Twoje problemy z odpowiednią prezentacją asortymentu na stronie internetowej lub w interaktywnym katalogu. Fotografia produktowa jest z nami od 8 lat, w ciągu których wykonaliśmy ponad 600 000 zdjęć dla klientów z różnych branż.

Szeroki zakres usług fotografii produktowej w fp360.pl

Naszą bazę zadowolonych klientów zbudowaliśmy dzięki sumienności w dostarczaniu profesjonalnych usług fotograficznych. Zdjęcia cechuje nienaganna kompozycja, zróżnicowanie ujęć oraz wysoka rozdzielczość. Tak wykonane fotografie przyciągają uwagę nabywców i potrafią nawet trzykrotnie zwiększyć zysk ze sprzedaży produktów. Do prezentacji odzieży polecamy zdjęcia typu duch, a przy przybliżaniu zalet profesjonalnego sprzętu zastosowanie znajduje przede wszystkim fotografia obrotowa. Produkt umieszczony na platformie zostaje utrwalony na minimum 24 ujęciach, które połączone w całość dają żywy obraz, oddający w detalach prawdziwy wygląd przedmiotu.

Zróżnicowane rozwiązania dla sieci i sklepów sportowych

Gotowe zdjęcia obrotowe oddajemy w dwóch wygodnych do umieszczenia formatach: grafice GIF oraz prezentacji HTML5. Wysoka jakość zdjęć w galerii czy katalogu z pewnością spowoduje pozytywną zmianę postrzegania Twojej marki. Nasz cennik uwzględnia różne możliwości budżetowe, dlatego odpowiedni wariant znajdą w nim zarówno duże sieci handlowe, jak i małe sklepy o lokalnym zasięgu dostawy i stosunkowo niewielkim asortymencie. Zachęcamy do zamówienia darmowej sesji próbnej, dzięki której można przekonać się, że faktycznie działamy bez zarzutu. Z naszymi fotografiami na pewno osiągniesz znacznie więcej.

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wyceń zdjęcia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wygeneruj cennik dla swoich zdjęć

Cennik otrzymasz na swój e-mail