ZDJĘCIA Obrotowe kosmetyków i perfum

Zdjęcia obrotowe

Finezyjne flakony, designerskie opakowania, ciekawe struktury – w miły dla oka sposób pokazujemy produkty, które kojarzą się z pięknem.

Zdjęcia obrotowe kosmetyków i perfum wykonane przez fp360.pl

Sprawdź cennik naszych usług

Retro alarm clock on yellow color background

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

Klienci podświadomie oceniają ofertę sklepu internetowego na podstawie jego walorów wizualnych, a w szczególności na podstawie zdjęć produktów. Decyzja zakupowa podejmowana jest średnio w 2,5 sekundy, a to za mało żeby czytać opisy. Dlatego kluczem do wysokiej sprzedaży są dobre zdjęcia produktowe.

Business growth concept. Financial report with graphs and arrow.

2% wzrostu konwersji na każde profesjonalne zdjęcie produktowe

To, jak jest prezentowany dany produkt, a więc jak jest on fotografowany, ma ogromne znaczenie. Jak wynika z danych e-Bay, jedna profesjonalna fotografia (np. packshot czy zdjęcie typu duch), zwiększa szanse sprzedaży o 2%. Jeśli zdjęć jest więcej – chodzi np. o wiele ujęć danego produktu – sprzedaż może być nawet o połowę większa (dane za seowordpress.pl)

Arrows being launched, success and growth concepts, original 3d rendering

Twój klient podejmuję decyzję o zakupie w 2,5 sekundy

W 2014 Bright North, dostawca technologii zbierania danych ogłosił, że wysokiej jakości zdjęcia produktowe zwiększają konwersję 3x w stosunku do zdjęć wykonanych przez amatorów lub fotografów którzy nie specjalizują się w tego typu zdjęciach. Więcej o tych badaniach możesz przeczytać tutaj

Zdjęcia obrotowe kosmetyków i perfum

Poszukujesz nowoczesnego rozwiązania do prezentacji swoich produktów? Realizowane przez nas zdjęcia obrotowe kosmetyków i perfum pozwalają na pełną prezentację z każdej strony. Technika ta polega na wykonaniu serii zdjęć produktu z różnych kątów, które następnie są łączone w jeden płynny ruch obrotowy. Dzięki temu klienci mogą dokładnie obejrzeć każdy detal opakowania kremu czy flakonu perfum, co znacząco zwiększa atrakcyjność oferty oraz ułatwia podjęcie decyzji zakupowej.

W fotografii szukamy wspólnego języka

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży udało nam się wypracować schemat działania optymalny zarówno dla nas, jak i dla Ciebie. Przede wszystkim cała współpraca może odbyć się zdalnie. Wystarczy, że wyślesz nam swoje produkty lub my zamówimy po nie naszego kuriera. Gwarancją sukcesu całej sesji będą darmowe zdjęcia próbne, które wyślemy do Twojej akceptacji. Dzięki temu wspólnie ustalimy, jak mają wyglądać zdjęcia 360 kosmetyków i perfum na Twoją stronę internetową i będziemy mogli zacząć działać.

Dlaczego warto wykorzystywać zdjęcia 360 stopni w e-commerce?

Zdjęcia obrotowe są szczególnie cenne w e-commerce, gdzie brak możliwości fizycznego kontaktu z produktem jest rekompensowany materiałami wizualnymi. Podkreślają jakość i unikalność oferowanych produktów, nie tylko przyciągając uwagę potencjalnych klientów, ale również budując ich zaufanie do marki. Nasze zdjęcia obrotowe kosmetyków i perfum to więc przede wszystkim interaktywne i angażujące doświadczenie dla wszystkich odwiedzających Twój sklep online.

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wyceń zdjęcia

Cennik otrzymasz na swój e-mail

Fotografia produktowa, reklamowa - fp360.pl

Wygeneruj cennik dla swoich zdjęć

Cennik otrzymasz na swój e-mail